61093, м. Харків вул. Озерянська, 5; 61051, м. Харків вул. Клочківська, 337А
показати на карті
01.06.2022

1 червня – День захисту дітей

Це міжнародне свято покликане  привернути увагу світової спільноти до проблем охорони здоров’я дітей, боротьби з експлуатацією дитячої праці, прав дитини на освіту, дозвілля й захист від фізичного та психологічного насилля і багатьох інших.
Рішення про відзначення Міжнародного дня захисту дітей саме 1 червня прийняла Міжнародна демократична федерація жінок у листопаді 1949 року. 
В 1950 році було відзначено перший Міжнародний день захисту дітей. ООН підтримала ініціативу федерації та оголосила захист прав, здоров'я і життя дитини одним із пріоритетів у своїй діяльності.
20 листопада 1989 року Генеральною асамблеєю ООН була прийнята Конвенція про права дитини, яка вважається світовою конституцією для дітей. Україна ратифікувала конвенцію 27 вересня 1991 року, й відтоді цей документ є частиною національного законодавства.
В Україні день захисту дітей відзначається із 1998 року. 
Сьогодні до дитячих відділень КНП ХОР «Обласна дитяча клінічна лікарня» підтримати працівників та привітати пацієнтів, створити святковий настрій  завітали представники Громадської організації "Дія", а також співробітники національної поліції.
Дякуємо за чудове свято та подарунки для дітей.
В умовах воєнного стану КНП ХОР "Обласна дитяча клінічна лікарня" ні на мить не припиняла  своєї роботи. Кожного дня, попри війну, лікарі-фахівці продовжують надавати спеціалізовану медичну допомогу дітям. 
Бажаємо всім діткам міцного здоров’я, мирного неба, добра, радості, щасливого дитинства та сяючих посмішок!