61093, м. Харків вул. Озерянська, 5; 61051, м. Харків вул. Клочківська, 337А
показати на карті
23.08.2022

23 серпня – День міста Харкова

Харків – великий науковий, культурний, промисловий і транспортний осередок України. 

Це особливий день для кожного харків‘янина, бо кожен неймовірно пишається своїм містом та безмежно закоханий в нього. Тож з перших днів війни кожен воює на своєму фронті. Наш фронт – медичний. КНП ХОР «Обласна дитяча клінічна лікарня» ні на мить не припиняла своєї роботи та попри складні умови  лікарі-спеціалісти продовжують надавати спеціалізовану медичну допомогу дітям 24/7.
Сьогодні хочеться згадати про красу міста, про силу духу харків’ян, про незламність!

Під час Другої світової війни Харків перебував в окупації шістсот сорок один день, триста тисяч солдатів полягли в бою під час звільнення міста, воно було повністю зруйноване. Нині - це одне з найбільших міст Сходу, яке перебуває на передньому краї оборони цілісності України.
6 березня 2022 року Указом Президента України з метою відзначення подвигу, масового героїзму та стійкості громадян, виявлених у захисті своїх міст під час відсічі збройної агресії Російської Федерації проти України місту присвоєно почесну відзнаку «Місто-герой України»
Щиро вітаємо всіх з Днем міста-героя Харкова! Бажаємо мирного неба та незламності, міцного здоров’я, сили духу та віри в перемогу! Харків нескорений! Все буде Україна!