61093, м. Харків вул. Озерянська, 5; 61051, м. Харків вул. Клочківська, 337А
показати на карті
06.07.2022

6 липня – Всесвітній день кардіолога

Шановні колеги! Від щирого серця бажаємо, щоб Ваші надії та мрії збувалися, щоб радість від заняття улюбленою справою приносила натхнення, щоб кожен робочий день був кроком у бік професійного зростання та розвитку. Будьте щасливі, здорові та успішні! сил та наснаги, мирного неба і сімейного благополуччя. Нехай Ваше серце буде здоровим і щасливим!
Планової консультації дитячого кардіолога (кардіоревматолога) потребують:
діти до 1 року (для виявлення можливої вродженої патології, контролю розвитку серцево-судинної системи – при проведенні профілактичних оглядів, диспансеризації, при раніше виявлених змінах з боку серцево-судинної системи, артеріальній гіпертензії та після направлення на консультацію інших фахівців);
діти у віці 13-16 років, коли відбувається інтенсивний ріст і розвиток усіх органів і систем організму;
діти, які займаються спортом.
Консультація дитячого кардіолога повинна проводитися регулярно!
 
Обов'язковою також є консультація дитячого кардіолога у випадках, коли дитина перенесла запалення легень, ангіну чи скарлатину, вітряну віспу, кір та інші інфекційні захворювання у тяжкій формі.
 
В КНП ХОР «Обласна дитяча клінічна лікарня»  Ви отримаєте висококваліфіковану консультацію лікаря-кардіоревматолога дитячого з можливістю госпіталізації, повного курсу обстеження та призначенням терапії.
Прийом ведуть:
Страшок Олександр Іванович - керівник обласного дитячого кардіологічного центру, кандидат медичних наук, лікар-кардіоревматолог вищої категорії, лікар з ультразвукової діагностики вищої категорії. 
Коновалова Наталья Вікторівна - кандидат медичних наук, лікар-кардіоревматолог дитячий вищої категорії, лікар з функціональної діагностики вищої категорії.
За додатковою інформацією та для попереднього запису на прийом зверніться до реєстратури нашого медичного закладу: 
 +38 (057) 372-44-77  +38 (095) 555-02-35 понеділок - п'ятниця з 09:00 до 15:00

Фотогалерея