61093, м. Харків вул. Озерянська, 5; 61051, м. Харків вул. Клочківська, 337А
показати на карті
23.12.2022

Дайджест COVID-19

До вашої уваги – 13-й випуск щотижневого дайджесту новин «COVID-19. Цифри і факти» (у вкладенні).  Які продукти і напої допоможуть підтримати організм, а які ні, яких принципів харчування варто дотримуватись тим, хто занедужав на коронавірус чи іншу гостру респіраторну вірусну інфекцію – запитали у президента Асоціації дієтологів України, консультанта з громадського здоров’я МОЗ України Олега ШВЕЦЯ в рубриці «Компетентно».

Також у випуску: вакцинація проти COVID-19 безпечна для тих, хто має запальні захворювання кишечника. Більше того – додаткова доза мРНК-вакцини для окремих груп таких осіб може бути найкориснішою.

Дослідження показали, що вакцинація проти COVID-19 не впливає на здатність народжувати дітей. Вакцини не позначаються на фертильності чоловіків чи жінок. А частота настання вагітності у вакцинованих та невакцинованих груп – не відрізняється.

Звертаємо увагу: збільшились кількість підтверджених випадків захворювання на COVID-19 та госпіталізованих, і кількість смертей, на жаль, теж.