61093, м. Харків вул. Озерянська, 5; 61051, м. Харків вул. Клочківська, 337А
показати на карті
30.08.2022

Пошук вакансій на Порталі вакансій МОЗ України

Нещодавно Міністерство охорони здоров’я України запустило на своєму сайті розділ «Портал вакансій медичних працівників». Він покликаний допомогти кожному медику, який потребує роботи, знайти вакансію, що йому підходить.

Понад 250 вакансій чекають на пошукачів на Порталі вакансій медичних працівників Міністерства охорони здоров’я! Ознайомитись з ними можна за посиланням https://work.moz.gov.ua.

Портал вакансій є простим та зручним у користуванні. На ньому по шукачі можуть ознайомитися з усіма можливими опціями працевлаштування, додатковими перевагами та можливостями, щоб знайти роботу за своїм запитом.

  • Щоб знайти вакансії у бажаному регіоні України, медик-пошукач може скористатися фільтром за областю, вказавши необхідну у полі «Область».
  • Заклади охорони здоров’я можна відфільтрувати за формою власності та обрати з-поміж державних, комунальних, приватних тощо.
  • Вакансії можна фільтрувати і за посадою. Для цього слід вибрати необхідну посаду з випадного списку. Фільтр автоматично відсортує вакансії за запитом та видасть усі відповідні.
  • В описі вакансії міститься вся необхідна інформація, включно з вимогами до кандидата, розміром заробітної плати та додатковими перевагами.

Тож запрошуємо тих, хто шукає роботу, користуватися цим порталом та закликаємо роботодавців активно розміщувати вакансії. Так ми зможемо посилити медичну систему в боротьбі проти ворога. 

Інформаційні матеріали надано МОЗ України.