Приймальне відділення

Телефони
(057) 372-48-84
Завідувач відділенням
Яременко Ольга Олександрівна

Приймальне відділення ОДКЛ приймає дітей від 28 днів до 18 років.

Головні завдання приймального відділення – організація прийому та госпіталізація хворих дітей. Хворій дитині встановлюють попередній діагноз, оцінюють обґрунтованість госпіталізації, якщо необхідно, надають невідкладну медичну допомогу.

У приймальному відділенні ведуть облік руху хворих (реєстрацію вступників, виписаних, переведених в інші стаціонари, померлих), проводять лікарський огляд, надають екстрену медичну допомогу, здійснюють напрямок у відповідне відділення, санітарну обробку, ізоляцію інфекційних хворих.

Дітей доставляють в лікарню машини швидкої медичної допомоги, батьки за направленням лікаря дитячої поліклініки та інших дитячих закладів або без направлення (самозвернення).

Потім дитину транспортують у відділення. При масовому надходженні хворих дотримується порядок черговості госпіталізації: спочатку надають допомогу важкохворим, потім хворим в стані середньої важкості і в останню чергу плановим хворим, які не потребують термінового лікування.

У приймальному відділенні ведуть журнали прийому госпіталізованих дітей, відмов у госпіталізації, кількості вільних місць у відділеннях.

Дітей, які перебувають у вкрай важкому стані (шок, судоми, масивна кровотеча тощо), направляють відразу в відділення інтенсивної терапії.